تشریفات عروسی

چگونه در مهمانی بایستید

برای ایستادن در میان مهمانان عادی است، و ممکن است ایستادن با مهمانان از ادب و نزاکت باشد. ادب صحیح مهمانان تقاضای این است که هر مهمان باید کاملا با زمینه مخلوط شده و اجازه دهد که عروس و داماد بدرخشند؛ شکست برای انجام این به معنای مهمان بد است و از نظر تشریفات عروسی نوبل موجب Peggy Post در ادب امیلی پست شود. روشی برای تعادل ایجاد حالت در عروسی اجازه دادن به عروس در مرکز توجهات وجود دارد.

چیزهای مورد نیاز از دیدگاه تشریفات عروسی نوبل

 • لباس عروسی
 • لوازم

با مشاوره همکاران ما در تشریفات عروسی نوبل به عروس و داماد کمک اضافی پیشنهاد دهید. عروسی زمان خاصی برای آنهاست، اما این ممکن است در سایه کار سخت میزبانی قرار گیرد. اگر شما پیشنهاد کمک حتی در روش های کوچک مانند به عهده گرفتن کتاب مهمانان، عروس و داماد سخاوت شما را به خاطر خواهند سپرد. شما مهمان برجسته در ذهنشان خواهید بود و ما در تشریفات عروسی نوبل به شما کمک خواهیم کرد.

در مجموعه تشریفات عروسی نوبل یک لباس منحصر به فرد و متعلقات عاقلانه بپوشید. یک لباس که دارای یک الگوی یا روح مختلف می تواند تفاوت بزرگی به سایر لباس مهمان داشته باشد. اضافه کردن یک گردنبند رنگارنگ و یا گوشواره از نظر ما در مجموعه تشریفات عروسی نوبل همچنین می تواند شخصیت بیشتر به ساز و برگ بدون اینکه به عنوان اینکه شما در حال تلاش بیش از حد سخت به دل نشستن باشید به نظر برسد.

با مهمانان مختلف در پذیرش مجموعه تشریفات عروسی نوبل برقصید و صحبت کنید. تعامل اجتماعی متنوع باعث می شود شما باز، دوستانه و پر از اعتماد به نفس به نظر برسید. به هر فردی نوعی خاص توجه کنید. در حالی که ممکن است تعامل با هر مهمان، شما را به عنوان کسی که می داند که چگونه به دیگران احساس دهد به صورت برجسته کردن دیگران به نظر آید.

نکات و هشدارها در تشریفات عروسی نوبل

یک لباس متمایز اما مرتبط با موضوع بپوشید.

هنوز با مهمانان دیگر خارج از حد مناسبت رسمی نگویید و نرقصید.

هدیه های تشکر برای اداره مراسم

مجموعه تشریفات عروسی نوبل مراسم را تنظیم می کند پس اغلب عروس و داماد برای قدردانی به آنها هدیه می دهند. از آنجا که معمولا عروس و داماد مقادیر به اداره کننده می پردازند.، این هدیه نباید گران باشد. معمول آن برای تشکر معنی دار است.

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

هدایای پولی

بسیاری از زوج ها برای هر سفر مراسم عروسی و همچنین به عنوان یک انعام پرداخت می کنند. اگر شاغل و مسئول مجلس در مجموعه تشریفات عروسی نوبل هزینه گرفته باشد، انعامی بین ۷۵ $ و ۳۵۰ $ با توجه به Wedaholic و HudsonValleyWeddings.com مناسب است. اگر شاغل مجلس برای خدمات خود هزینه نگرفته باشد شما انعام بیشتری خواهید داد. اگر مسئول مجلس خود یک عضو روحانی باشد، او ممکن است کمک مالی برای سازمان خود را راحت تر بپذیرد. این راهنمایی باید با یک کارت قبل از مراسم داده شود.

گواهی های هدیه ار نظر موسسه تشریفات عروسی نوبل

گواهی های هدیه هم یک راه متفکرانه برای انعام مسئول مجلس در عروسی می باشد. رستوران و یا گواهی هدیه به فروشگاه که نزدیک به جایی که او کار می کند معمولا بهترین گزینه است. اگر شما مطمئن نیستید که چه رستوران و یا فروشگاه هایی شاغل و مسئول مجلس ممکن است دوست نداشته باشد، کارت هدیه امریکن اکسپرس، ویزا و یا مستر گزینه ای برای استفاده از کارت در هر کجا او لذت می برد.

هدایای شخصی در موسسه تشریفات عروسی نوبل

هدایای شخصی برای مراسم عروسی شما مناسب هستند اگر به خوبی مسئول مجلس را بشناسید. چیزی معنی دار مانند یک قطعه جواهر یا یک ساعت مچی مناسب است. شما همچنین ممکن است خرید چیزی که مسئول مجلس در اوقات فراغت خود لذت می برد را انتخاب کنید. برای مثال، اگر او از طرفداران فوتبال است، شما ممکن است برای او بلیط یک بازی یا یک پیراهن برای تیمی که او دوست دارد دریافت کنید. هنگامی که شما با معاون اداری صحبت می کنید ممکن است به دنبال سرگرمی مسئول باشید و یا اگر او روحانیت است شما ممکن است یک ایده از خطبه او دریافت کنید.

ترتیبات گل برای سبدهای هدیه در موسسه تشریفات عروسی نوبل

ترتیبات گل و سبدهای هدیه هم یک راه آسان برای گفتن “متشکرم” به مسئول عروسی شما می باشد. این می تواند خلاقانه باشد و همچنین، اما بهتر است بدانید اگر مسئول مجلس شما دندان شیرین یا یک انگشت شست سبز داشته باشد. سبدهای هدیه فقط در مورد هر علاقه، مانند سبدهای هدیه کوشر، شراب و سبدهای هدیه پنیر، سبد آب نبات هدیه و سبدهای هدیه ورزشی گرا وجود دارد.

جعبه کارت عروسی چوبی DIY در مجموعه تشریفات عروسی نوبل

برنامه ریزی مراسم عروسی نیازمند خلاقیت، انرژی، صبر و پول است. چه مقدار پول، البته، به شما بستگی دارد. بسته به بودجه امکان پذیر است که شما به جست و خیز اضافی پیش ساخته شده و بالا زدن آستین خود و ساخت چیزی برای خودتان تصمیم بگیرید. پروژه ای که برای حتی با تجربه ترین مبتدی DIY مناسب است یک جعبه کارت عروسی چوبی است. دریافت کارت خیرخواهانه، شامل هدیه در یک بسته از ساخته خود شما.

چیز های مورد نیاز

 • جعبه های شراب چوبی با درب لولایی
 • برس سخت موی زبر
 • پوش میکرو
 • پاک کننده چوب
 • مداد
 • دفترچه یادداشت
 • عکس عروس و داماد
 • چسب ایمن عکس
 • قیچی
 • کارت و بسته
 • خودکار
 • رنگ اکریلیک یا غلیظ دیگر (اختیاری)

جعبه را آماده کنید

جعبه شراب های چوبی را از بطری و یا موارد دیگر ذخیره شده در داخل آن، اگر قابل اجرا است، بردارید. هرگونه ایمن کننده بطری را بردارید.

هرگونه گرد و غبار و یا ذرات بزرگ در خارج از جعبه را با قلم مو سخت موی زبر پاک کنید.

به آرامی پوش میکرو را با پاک کننده چوب بپوشانید. پاک کننده می تواند از فروشگاه خریداری شده و یا خانگی باشد.

داخل جعبه را، از جمله درب، با پوش تا زمانی که همه گرد و خاک باقی مانده حذف شود پاک کنید.

داخل درب را تزیین کنید

یک گروه از عکس ها، اندازه های مختلف، از عروسو داماد انتخاب کنید. عکس شامل هر فرد و همچنین تصاویری از عروس و داماد با هم است.

از مداد و دفترچه یادداشت برای طراحی بر روی درب داخل جعبه به جای عکس استفاده کنید. شما می توانید یک کولاژ از عکس های که با هم تداخل دارند طراحی و یا چند عکس برای قرار دادن در نقاط خاص در داخل درب انتخاب کنید.

چسب عکس امن را به پشت اولین عکس زده و در نقطه صحیح درب داخل جعبه قرار دهید. این کار را برای عکس های باقی مانده تکرار کنید.

از جعبه فاصله گرفته برای یک یا دو بار برای دیدن در زوایای مختلف دور آن قدم بزنید. عکسها را به هر نقطه خالی که خودنمایی میکند اضافه کنید، اگر قابل اجرا است. در صورت نیاز عکس را با قیچی تمیز کنید.

اضافه کردن نکات تکمیلی

کارت سلام را در بسته مطابق قرار دهید.

نام زوج را بر جلوی بسته بنویسید.

به پشت پاکت چسب بزنید.

به پایین جعبه های شراب چوبی پاکت اضافه کنید. این کارت اولیه مهمانان تزئین شده با جعبه شراب بدون نیاز به برچسب جعبه برای اطلاع است.

در صورت تمایل، شما می توانید نام عروس و داماد، و تاریخ عروسی را، در مقابل جعبه های شراب با استفاده از یک رنگ ضخیم اضافه کنید.