چگونه وعده کودکان را در یک دعوت عروسی باید در نظر گرفت

چگونه وعده کودکان را در یک دعوت عروسی باید در نظر گرفت

با وجود اینکه بسیاری از عروسی ها فقط برای بزرگسالان است، کودکان بیشتر تمایل به آمدن دارند. خانواده های عروس و داماد ممکن است از خانواده بزرگ با تعداد زیادی کودک باشند. اگر شما کودکان را به یک عروسی دعوت کنید، باید یک منوی کودکان را در نظر بگیرید، از آنجا که ممکن است جوانان از گزینه های بزرگسالان استقبال نکنند. اطلاعات در مورد وعده های غذایی کودکان در کارت های دعوت را که برای دعوت ارسال می کنید در نظر بگیرید. این به مهمانان اجازه خواهد داد که بدانند نه تنها کودکانشان دعوت شده است بلکه شما برای این رویداد کاملا آماده اید.

تصمیم بگیرید که چه نوع غذایی برای کودکان در مراسم عروسی خود در تشریفات مجالس نوبل می خواهید. انواع گزینه های مطابق میل کودکان تا جوانان را در نظر بگیرید.

گزینه های غذا کودکان بر روی کارت پاسخ پس از گزینه های غذا بزرگسالان قرار دهید. این باید بدنبال خط RSVP که نشان دهنده تعداد حضور مهمانان باشد.

جمله بندی را ساده نگه داشته دو یا سه انتخاب غذای اصلی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، شما می توانید منوی انتخابی کودکان را اینگونه بنویسید: جوجه انگشتی، همبرگر، پیتزا.

نکات و هشدارها از نظر تشریفات عروسی نوبل

برای کسانی که نمی خواهند گزینه های غذا را بر روی کارت RSVP ارائه کنند، مشخص کنید که گزینه های غذا کودکان و بزرگسالان در مراسم عروسی ارائه خواهد شد.

به خاطر داشته باشید که نظر کودکان تغییر خواهد کرد و ممکن است آنچه که پدر و مادر شان انتخاب کرده اند را نخواهند. تدارکات شما باید از همه گزینه ها اضافی داشته باشد.

چگونه همکارانتان را به عروسی در تالار عروسی یا باغ عروسی دعوت کنید

دعوت همکاران تان به عروسی می تواند کار مشکلی باشد. همانطور که با هر نوع دیگری از مهمان بالقوه، راه های مختلفی برای نزدیک شدن به دعوت شما وجود دارد و هر کدام نکات مثبت و منفی خود را دارد. بسیاری از افراد از ایمیل و یا اینترنت برای کارهای مختلف استفاده می کنند، به طوری که از یک فرمت ارزان برای آنها است. دیگران معتقدند که فرستادن سنتی درست است. به سادگی با ارسال دعوت نامه فیزیکی به همکاران می تواند از سنتی ترین راه استفاده کند اما ممکن است لازم نباشد.

از آنها شخصا در یک مکالمه رو در رو، ترجیحا قبل یا بعد از کار بخواهید. با تمام همکاران خود صجبت کنید و اجازه دهید آنها از ازدواج شما بدانند. این یک گفتگو را ایجاد کرده و به شما از حضور آنها یک ایده خوب می دهد. این دعوت های شخصی می تواند برای تخمین تعداد افراد و برنامه ریزی موثر باشد. گرفتن تعهدات نرم می تواند موجب صرفه جویی زمان و هزینه دریافت رسمی گردد.

همکاران خود را از طریق ایمیل دعوت کنید. اگر چه نسبتا غیر شخصی است، یک ایمیل به همکاران خود می تواند یک راه سریع برای اطلاع رسانی زمان و مکان عروسیتان باشد. ایمیل همچنین به آنها اجازه رد مودبانه و بدون هر گونه احساسات ناراحت کننده را می دهد. دعوت ایمیل در عصر دیجیتال شایع است، اما می تواند برای شما اگر سنتی باشد خیلی غیر شخصی باشد. هر ایمیل را به صورت جداگانه و به صورت انبوه ارسال کنید.

دعوت نامه را به همکاران با یک روش سنتی برای دعوت دیگران به عروسی ارسال کنید. دعوت عروسی می تواند به آدرس های فیزیکی به صورت یکجا در اداره پست باشد. تمام آدرس همکارانتان را برداشته و به آدرس آنها ارسال کنید. دعوت باید شامل RSVP برای عروسی و همه اطلاعات مربوط در مورد زمان، مکان و تاریخ باشد. شامل آدرس بازگشت خود به طوری که هر دعوت نامه تحویل نشده به دست شما برسد.

دعوت نامه شخصی الکترونیکی به همکارانتان برای عروسی ارسال کنید. این دعوتنامه ها مشابه روش سنتی است اما به صورت الکترونیکی ارسال شده است. به سایت سفارشی سازی این دعوت نامه ها برید و بهترین قالب مطابق مراسمتان را انتخاب کنید. ایمیل تمام همکاران را برداشته و یک دعوت نامه و تاریخ روز مراسم را ارسال کنید. دعوت نامه ها اغلب به صورت رایگان برخط موجود هستند، پس می تواند پول دعوتنامه ها را صرفه جویی و در موارد دیگر استفاده کنید.

به تمام همکارانتان تلفن بزنید. شماره تلفن آنها را بگیرید دعوت را تلفنی انجام دهید. این ممکن است یک روش ارجح بر تعامل رو در رو در هنگامی که در محل کار واقع نیستید باشد و دعوت آسان تر همکارانتان را به شما اجازه می دهد. یک لیست ایجاد کرده و چک کنید چه کسی حضور پیدا می کند یا خیر.

نکات و هشدارها

دعوت نامه ها را به همکاران با تابلو اعلانات یا لیست مخاطبین ایمیل انجام ندهید؛ این خیلی غیر شخصی بوده و می تواند برای همکاری که نمی خواهید در عروسی شرکت کند ارسال شود.

 

چگونه فقط بزرگسالان را دعوت کنید

چگونه فقط بزرگسالان را دعوت کنید

در حالی که بسیاری از مردم کودکان را دوست دارند، برخی از عروس و دامادها ممکن است این ایده که کودکان در اطراف مراسم عروسی رسمی شان باشد را دوست ندارد. در حالی که می توان آن را سرد یا بی ادب به برخی از مردم در نظر گرفت، اگر عروس و داماد قصد حذف کودکان را داشته باشند، آنها باید که از همان آغاز روشن کنند و برای گله برخی از مردم آماده باشند. مهم ترین جنبه میزبانی بزرگسالان فقط در پذیرش مطمئن شوید که دعوت شما بی ادبانه نباشد.

کترینگ عروسی و چیزهای مورد نیاز

 • دعوت نامه
 • کارت های RSVP

تصمیم خود را برای میزبانی فقط بزرگسالان به صورت گسترده با نامزد خود در میان بگذارید. اطمینان حاصل کنید که هر دو شما کاملا موافق این مسئله اید. برای توضیح به پدر و مادر که چرا کودکان از لیست خارج شدند باشید، چه به دلیل مسائل مالی یا دعوت نامه رسمی که اعتقاد دارید وجود بچه ها خوب نبوده و باعث حواس پرتی می شود.

خط “فقط بزرگسالان” را در دعوت خود در زیر جایی که در آن شما اطلاعات پذیرش را لیست کردید قرار دهید. نگویید ورود کودکان ممنوع چون از “فقط بزرگسالان” غیرمودبانه تر است.

در مورد قرار دادن ممنوعیت سنی برای مراسم صحبت کنید. برای مثال شما متمایل به دعوت نکردن افراد زیر ۸ یا ۹ سال هستید. با این حال، باید با اجازه دادن حضور افراد ۱۲ به بالا یا ۱۶ یا دیگر سن ها راحت باشید. یک محدودیت تعیین کند پس شما به وضوح افراد مجاز را مشخص کرده اید. این اطلااعت را در دعوتنامه اصلی قرار ندهید، اما در زمان نوشتن اسامی در بسته داخلی، افراد فرزندان مجاز و والدین را شامل شوید.

نام افراد دعوت شده در پاکت داخلی را بنویسید. برای مثال، اگر شما در حال دعوت از یک زن و شوهر دارای کودک هستید، تنها نام زن و شوهر بر روی پاکت درونی ذکر شود. هر کسی که خط “فقط بزرگسالان” را از دست داده با این متوجه خواهد شد.

کارت RSVP را برای خدمات عروسی بهتر در دعوت خود شامل شوید. بر روی کارت، یک فضا برای مهمانان خود برای لیست کردن تمام افرادی که خواهند آمد قرار دهید. اگر کسی کودکان خردسال خود را لیست کرد، شما می دانید که شما نیازمند یک گفتگو با او هستید. استثنا برای برخی از کودکان انجام ندهید. اگر یکی از دوستان نزدیک دارای بچه های کوچک است، آنها باید همانند دیگران پذیرش شوند. اجازه دادن به برخی از کودکان و مستثنی شدن دیگران بی ادبانه خواهد بود.

 

جعبه کارت عروسی چوبی DIY

جعبه کارت عروسی چوبی DIY

برنامه ریزی تشریفات مجالس عروسی نیازمند خلاقیت، انرژی، صبر و پول است. چه مقدار پول، البته، به شما بستگی دارد. بسته به بودجه امکان پذیر است که شما به جست و خیز اضافی پیش ساخته شده و بالا زدن آستین خود و ساخت چیزی برای خودتان تصمیم بگیرید. پروژه ای که برای حتی با تجربه ترین مبتدی DIY مناسب است یک جعبه کارت عروسی چوبی است. دریافت کارت خیرخواهانه، شامل هدیه در یک بسته از ساخته خود شما.

چیز های مورد نیاز

 • جعبه های شراب چوبی با درب لولایی
 • برس سخت موی زبر
 • پوش میکرو
 • پاک کننده چوب
 • مداد
 • دفترچه یادداشت
 • عکس عروس و داماد
 • چسب ایمن عکس
 • قیچی
 • کارت و بسته
 • خودکار
 • رنگ اکریلیک یا غلیظ دیگر (اختیاری)

جعبه را آماده کنید

جعبه شراب های چوبی را از بطری و یا موارد دیگر ذخیره شده در داخل آن، اگر قابل اجرا است، بردارید. هرگونه ایمن کننده بطری را بردارید.

هرگونه گرد و غبار و یا ذرات بزرگ در خارج از جعبه را با قلم مو سخت موی زبر پاک کنید.

به آرامی پوش میکرو را با پاک کننده چوب بپوشانید. پاک کننده می تواند از فروشگاه خریداری شده و یا خانگی باشد.

داخل جعبه را، از جمله درب، با پوش تا زمانی که همه گرد و خاک باقی مانده حذف شود پاک کنید.

داخل درب را تزیین کنید

یک گروه از عکس ها، اندازه های مختلف، از عروسو داماد انتخاب کنید. عکس شامل هر فرد و همچنین تصاویری از عروس و داماد با هم است.

از مداد و دفترچه یادداشت برای طراحی بر روی درب داخل جعبه به جای عکس استفاده کنید. شما می توانید یک کولاژ از عکس های که با هم تداخل دارند طراحی و یا چند عکس برای قرار دادن در نقاط خاص در داخل درب انتخاب کنید.

چسب عکس امن را به پشت اولین عکس زده و در نقطه صحیح درب داخل جعبه قرار دهید. این کار را برای عکس های باقی مانده تکرار کنید.

از جعبه فاصله گرفته برای یک یا دو بار برای دیدن در زوایای مختلف دور آن قدم بزنید. عکسها را به هر نقطه خالی که خودنمایی میکند اضافه کنید، اگر قابل اجرا است. در صورت نیاز عکس را با قیچی تمیز کنید.

اضافه کردن نکات تکمیلی برای بهتر برگزار شدن تشریفات عروسی

کارت سلام را در بسته مطابق قرار دهید.

نام زوج را بر جلوی بسته بنویسید.

به پشت پاکت چسب بزنید.

به پایین جعبه های شراب چوبی پاکت اضافه کنید. این کارت اولیه مهمانان تزئین شده با جعبه شراب بدون نیاز به برچسب جعبه برای اطلاع است.

در صورت تمایل، شما می توانید نام عروس و داماد، و تاریخ عروسی را، در مقابل جعبه های شراب با استفاده از یک رنگ ضخیم اضافه کنید.

نحوه نمایش کلوچه ها در یک مهمانی عروسی

نحوه نمایش کلوچه ها در یک مهمانی عروسی و تاثیر آن در خمات عروسی شما

میز پذیرایی عروسی خود را با کلوچه بپوشانید. مطمئنا، بسیاری از افراد کیک عروسی را دوست دارند، اما هر کس یک کلوچه خوشمزه دوست دارد. مهمان ها را با انواع کلوچه های مورد علاقه خود که می توانند در پذیرش یا به عنوان هدیه باشد سورپرایز کنید. میزهای کلوچه به مهمانان یک جایگزین خوشمزه برای کیک است. این که شما و خانواده شما کلوچه ها را پخته، و یا شما آنها را از یک نانوایی سفارش دادید، میز کلوچه یک سورپرایز برای مهمانهاست.

چیزهایی که نیاز دارید برای چیدمان بهتر میز و تاثیر آن در تشریفات عروسی

 • میز
 • رومیزی
 • دکوراسیون
 • کارت یادداشت ۳ تا ۵ اینچی
 • خودکار
 • قوطی های ایستاده شفاف
 • سینی های پوشیده شده
 • کاغذ
 • بشقاب
 • دستمال
 • صندل سبک
 • روبان
 • گل
 • ظرف

یک میز در نزدیکی میز کیک آماده کنید. به طور معمول میز کیک به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری کیک و احتمالا کیک داماد است. میز کلوچه باید به طور کامل جدا شود، بنابراین هیچ کس به طور تصادفی به کیک دست نمی زند. سفره را همراه با بقیه دکور در جای خود قرار دهید. علاوه بر این، دکوراسیون جلو و نیم پرده ها را مطابق با بقیه میزها در اتاق بچسبانید. میز کلوچه باید تا آنجا که ممکن است با بقیه دکوراسیون مطابقت پیدا کند.

کارت یادداشت خالی ۳ تا ۵ اینچی در نیمه عمودی قرار دهید. این باعث برجستگی کارت یادداشت می شود. نام کلوچه را در مقابل کارت بادداشت بنویسید. هر یک از انواع کلوچه یک کارت یادداشت با نام کلوچه است. به افرادی که مبتلا به آلرژی غذایی با فهرست مواد تشکیل دهنده اصلی در پشت کارت کمک می کند.

مواد نمایش خود را برای انجام یک وضعیت عملی بر روی میز جمع کنید. بسته به تعداد کلوچه های شما، می توانید همه آنها را در سینی و یا مجموعه ای انباشته در ظروف ایستاده شفاف نشان دهید. اگر شما آنها را در ظروف شفاف، ارائه دهید، و آنها را در امتداد میز با کارت یادداشت قرار دهید. محل سینی تحت پوشش در امتداد جلوی میز با کارت یادداشت است. ترتیب سینی و قوطی ها را در میز تا زمانی که شما از آن راضی نشدید تغییر دهید. یک نقاشی از میز با یک قلم و کاغذ بکشید، بنابراین شما می دانید کلوچه ها در روز عروسی کجا می روند.

یک منطقه برای صفحات کوچک و دستمال در پایان میز مشخص کنید. اگر شما کلوچه زیادی دارید، قرار دادن بسته های کوچک برای بردن به خانه را در انتهای میز در نظر بگیرید، تا مهمانان بتوانند کلوچه های مورد علاقه خود را در هنگام خروج بردارند.

روبان را اطراف بالای قوطی که با رنگ های عروسی مشخص شده قرار دهید. علاوه بر این، با یک روبان در اطراف دسته صندل سبک برای گرفتن را تزیین کنید.

گلدان بلند گل را در هر دو انتهای برای اضافه کردن جذابیت قرار دهید. گلدان ها باید با بقیه گل ها و تزیینات هماهنگ باشد.

نکات و هشدارها در تشریفات مجالس عروسی

از میز کلوچه به عنوان هدیه برای خانه های مهمان ها استفاده کنید.

کارت های کوچکی در بسته های بردن به خانه نصب کنید.

همیشه مجموعه ای از صندل سبک در هر کلوچه مختلف قرار دهید. این نه تنها بهداشتی نیست، بلکه به مهمانانی که آلرژی غذایی دارند کمک می کند.

ایده هایی برای یک فانوس عروسی

ایده هایی برای یک فانوس عروسی

فانوس ها یک موضوع جذاب برای عروسی هستند. میزبانی مراسم عروسی پدر یک فانوس کاری نفس گیر است. یا، اگر شما در واقع نمی توانید عروسی خود را در یک فانوس بگیرید، اگر یک نزدیکی وجود دارد، آن یک پس زمینه دوست داشتنی برای عکس های عروسی شما خواهد بود. با این حال، اگر مراسم شما در نزدیکی یک فانوس دریایی واقعی در حال وقوع نیست، شما هنوز هم می تواند یک فانوس دریایی به عنوان تم عروسی خود استفاده کنسد. یک فانوس دریایی در دعوت عروسی، دکوراسیون، کیک، و دیگر جنبه های دکور عروسی ترکیب کنید.

دعوت‌نامه ها در کترینگ عروسی

یک دعوت عروسی- با مضمون فانوس را برای مهمانان در یک نگاه اجمالی درست کنید. یک دعوت ساده، در عین حال زیبا با استفاده از یک تصویر فانوس دریایی انجام دهید. یک دعوت نامه با واژه پرداز و یا برنامه هنری گرافیکی درست کنید. یک تصویر ساده از یک فانوس دریایی در بالای دعوت قرار دهید. شما می توانید این تصاویر را در مجموعه ای کلیپ های هنری همراه با جزئیات عروسی اضافه و دعوت نامه را چاپ کنید. دعوت نامه را بریده و آنها را بر روی کارت های عروسی نصب کنید.

دکوراسیون و تشریفات عروسی

تم های فانوس دریایی آشکار در کلیسا و دکرو خود ایجاد کنید. یک طرح رنگ که یک موضوع فانوس دریایی دارد را انتخاب نمایید. پالت های آبی و قهوه ای شنی به خوبی کار می کند. از یک تصویر فانوس دریایی در برنامه های عروسی استفاده کنید. موضوع فانوس دریایی را به دکوراسیون پذیرایی خود مرتبط کنید. از دارندگان شمع فانوس دریایی به عنوان محور خود استفاده کنید. محور را با گل در رنگ های عروسی، و یا گسترش تعداد انگشت شماری از شن و ماسه در اطراف پایه و پوسته در بالای شن و ماسه طراحی کنید. یک فانوس دریایی به عنوان نقطه کانونی بصری برای اتاق درست کنید. یک تصویر فانوس دریایی بر روی فوم برای یک دکوراسیون دیواری رسم، برش و رنگ کنید. یک نور چشمک زن در بالای فانوس دریایی قرار دهید.

کیک

یک نانوایی که می تواند یک فانوس دریایی با لایه های انباشته از کیک و مجسمه سازی به شکل فانوس دریایی ایجاد کند پیدا کنید. برخی چراغ های فیبر نوری در بالا به عنوان نور خدمت می کند، و یا از گل به عنوان قسمت بالا استفاده کنید. راه دیگر برای موضوع فانوس دریایی در یک کیک عروسی استفاده از یک کیک فانوس دریایی سنتی عالی است. شما می توانید یک فانوس دریایی عالی را در یک فروشگاه عرضه عروسی خرید و یا خودتان با چوب بالسا آن را بسازید.

نعمت ها و ایده های دیگر خدمات مجالس نوبل

موضوع فانوس دریایی را در هر قسمت از عروسی، از جمله کادو ها استفاده کنید. یک هنرمند نقاش با یک تصویر از یک فانوس دریایی داشته باشید، و نقاشی هایی برای ایجاد کارت پستال هدیه برای مهمانان ایجاد کنید. شما همچنین می توانید نسخه ای از نقاشی قاب به عنوان هدیه و یا از تصویری در یک قاب برای مهمانان برای استفاده در یخچال و فریزر خود ایجاد کنید. دیگر ایده های جالب شامل صابون فانوس دریایی و یا به شکل یک جعبه قارچ خوراکی دنبلان پر شده با شکلات و مهر و موم شده با برچسب فانوس دریایی است. همچنین، یادداشت های تشکر با موضوع فانوس دریایی ایجاد کنید. اگر دعوت یا عروسی با یک تصویر فانوس دریایی باشد، از همان تصویر برای تشکر استفاده کنید. عکس عروس و داماد در مقابل یک فانوس دریایی نیز برای یادداشت های تشکر خوب است.

چگونه تعداد مهمانان را حساب کنیم

چگونه تعداد مهمانان را حساب کنیم

یکی از بزرگترین هزینه های عروس و داماد در مراسم عروسی مواد غذایی برای پذیرش است. به همین دلیل، یک برآورد خوب از تعداد مهمانان تالار عروسی یا باغ عروسی مهم است؛ همچنین در هنگام خرید سفارش کیک مفید است. ارسال کارت RSVP و فراخوانی افرادی که پاسخ می دهند اغلب بهترین راه برای این مورد است. اما راه های دیگری برای محاسبه تعداد مهمانان عروسی وجود دارد.

مرحله اول

تعداد دعوت نامه هایی که ارسال شده را برای برآورد تعداد مهمانان به دلیل اینکه هر دعوت نامه برای دو نفر است دو برابر کن.

مرحله دوم

تعداد دعوتی ها در ۳۳ درصد ضرب کن. این عدد تعداد افرادی است که حاضر نخواهند شد.

مرحله سوم

تعداد مورد انتظار دعوتهای رد شده را از مقدار کل مهمانان دعوتی برای تخمین تعداد مهمانان قابل انتظار کم کنید.

مرحله چهارم

از این تعداد برای برآورد هزینه های بودجه عروسی مانند منو و هدایای عروسی استفاده کنید. این همچنین در هنگام انتخاب یک محل برای تعیین مقدار فضای مورد نیاز مفید خواهد بود.

نکات و هشدارها

اگر کارت “ذخیره تاریخ”، فرستاده شده و یا اگر دعوت نامه ها هشت هفته قبل از عروسی فرستاده شود، این احتمال وجود دارد که بیشتر مهمانان حضور خواهند داشت.

کارت های RSVP، و یا لیست RSVP برای دعوت را ارسال کنید. به این ترتیب، تعداد شرکت کنندگان را می توان با دقت بیشتری محاسبه کرد.

به منظور برآورد مهمانان خارج از شهر، ۹۰ درصد از اعضای خانواده و ۴۰ درصد از دوستان قدیمی انتظار می رود. میانگین حضور مهمانان برای حضور عروسی در مقصد ۵۰ درصد است.

برای پوشش اضافی مهمانانی که پاسخ نمی دهند یا نظر خود را در آخرین لحظه تغییر دادند کنار بگزارید. برای یک تخمین دقیق تر، عروس می تواند با تمام مهمانان برای پاسخ دعوت خود تماس بگیرد. مهمانهای بیشتر را در پیش بینی دعوت نکنید اگر دارای منابع مالی محدود هستید. آماده به دریافت شکست های احساسی باشید اگر دارای لیست دوم بعد از لیست اصلی دعوت کنندگان هستید.

 

چه کسی را به یک عروسی کوچک دعوت می کنید؟

چه کسی را به یک عروسی کوچک دعوت می کنید؟

روز عروسی شما یکی از مهم ترین روزهای زندگیتان خواهد بود. آن روز در مابقی زندگی شما اثر خواهد گذاشت. هنگامی که به صورت رسمی نامزدی شما انجام شد، یک تاریخ عروسی انتخاب و نوع عروسی و مشخص خواهد شد، شما نیازمند پیش نویس لیست مهمان هستید. اگر شما و نامزد خود یک عروسی کوچک را انتخاب کردید، چه به دلیل بودجه و یا محل، دعوت از نظر تشریفات مجالس عروسی نوبل می تواند یک چالش باشد.

خانواده

خانواده مهم ترین قسمت لیست مهمان است. دلیل این است که هر کس ممکن است انتظار دعوت داشته باشد، از عمه ها و عموها به عموزاده دوم و سوم که شما حتی هرگز آنها را ملاقات نکرده اید. اجازه دهید بستگان شما بدانند عروسی کوچک خواهد بود. با نزدیک شدن به اعلام خود در این راه، آن باید برای جلوگیری از هر گونه احساسات بعدی کمک خواهد کرد.

اعضای خانواده خود را اگر شما در شرایط خوبی هستید دعوت کنید. پدر و مادر و خواهر و برادر عروس و داماد باید در میان لیست مهمان ها باشد. شما می توانید دعوت را بدون کودکان زیر ۱۶ (یا ۱۲ سال) انجام دهید. حاکمیت قوانین و مقررات اینگونه است که اگر شما یک نفر از یک “گروه” را دعوت کردید شما باید همه آنها را دعوت کنید. این به این معنی است که اگر شما یک پسر عمو دعوت کردید، همه آنها باید دعوت شوند. استثنا این است اگر شما تنها به یک پسر عمو بسیار نزدیک هستید هیچکدام را دعوت نکنید. اگر شما نمی توانید تمام عمه ها و عموهایتان را دعوت کنید، هیچکدام را دعوت نکنید. کنار گذاشتن برخی افراد دعوت مابقی ممکن است باعت ایجاد دلخوری شود.

دوستان و همکاران

بهترین دوست شما از ۱۵ سال باید دعوت شود (با فرض او ساقدوش عروس نمی شود). با این حال، هم اتاقی سابق شما که با شما چند بار در سال صحبت کرده است نیازی به دعوت ندارد. زمانی که اخبار خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید گاه به گاه، از ذکر نکته که یک عروسی کوچک است به طوری که از دلخوری در هنگام دعوت جلوگیری شود، مطمئن شوید.

برای همکاران، قانون همین امر است که اگر شما یکی را دعوت کردید باید همه آنها را دعوت کنید. دو استثنا در این مورد وجود دارد. یکی از آنها ممکن است شما رئیس خود را دعوت کرده و مابقی را حذف کنید. یا، شما می توانید یکی از همکاران که شما زمان زیادی را در اجتماع خارج از محل کار با آن صرف می کنید دعوت کنید. این ممکن است برای دیگران ایجاد معنی کرده و از احساسات سخت جلوگیری کند.

زوج های مشخص

قوانین و مقررات عروسی ایجاب می کند که شما مهمان مهم دیگر اگر آنها ازدواج کرده اند، نامزد شده، در یک رابطه طولانی مدت بوده و یا با هم زندگی می کنند را دعوت کنید. با این حال، اگر بهترین دوست شما با یک مرد سه هفته پیش ملاقات کرده، مجبور به دعوت او نیستید. اگر این باعث ایجاد یک مشکل بین شما و دوست شما می شود، دوستانه، اما بصورتی پایدار و محکم، به او توضیح بدهید که او به بخش ثابتی از زندگی او نیست، با این حال این یک مسئله بودجه و ظرفیت برای شما و نامزدتان است.

لیست مهمانان والدین

پدر و مادر به طور کلی می خواهند روز عروسی شما را با دوستان خود نیز به اشترک بگذارند. این روز تقریبا به اندازه شما برای آنها مهم است. پس از همه، آنها عروس و داماد دار خواهند شد. مجموعه دعوت والدین را به نسبت یکسان محدود یا به طور کلی صرف نظر کنید اگر یک مراسم ویژه صمیمی است.

روز، روز شماست تشریفات مجالس نوبل همراه شما

به طور کلی، روز خاص شما است و باید آن در درجه اول با کسانی که برای شما و نامزدتان خاص است به اشتراک گذاشته شود. هر کسی که باعث می شود شما این روز را نداشته باشید را دعوت نکنید. مودب باشید و برای جلوگیری از دلخوری ها سعی کنید، اما از وضعیت خود دفاع کنید. ده یا ۲۰ سال از هم اکنون، به یاد داشته باشید که بهترین دوست شما آنجاست، اما همبازیان گلف پدرتان ممکن است نباشند.

نحوه هماهنگی یک مراسم عروسی

نحوه هماهنگی یک مراسم عروسی

هماهنگ کردن یک مراسم عروسی برای یک نفر کار سختی است و خدمات مجالس نوبل شما را در این امر یاری می دهد. برخی از از فشار خود را با واگذاری کارها به دوستان و اعضای خانواده در اوایل کم کنید. بسیاری از مراسم های ازدواج ماه ها برای برنامه ریزی وقت می گذارند، بنابراین هرچه زودتر ممکن است شروع به کار کنید. موضوع را به عنوان اولین کار انتخاب کنید، چون که این مسائل تصمیم گیری را ساده خواهد کرد. برای کاهش استرس، کارها را در یک زمان انجام دهید، بنابراین شما احساس ضعف نخواهید کرد.

چیزهای مورد نیاز

 • طرح
 • دیاگرام مراسم

یک طرح یا جدول زمانی نوشته شده ایجاد کنید. وظایف لازم را با توجه به میزان تکمیل را بنویسید. اولویت اول باید وظایفی باشد که نیاز به تکمیل در اسرع وقت دارد، مانند رزرو محل برگزاری باشد. حداقل اولویت های مهم باید نور و دکوراسیون باشد. آنها را می توان در تاریخ نزدیک تر به عروسی انجام داد. یک نمودار از چگونگی اجرای مراسم عروسی ایجاد کنید. کپی را به تمام اعضای عروسی و شاغل و مسئول مجلس بدهید. با نزدیک شدن به عروسی، چند بار با همه طرف ها به صورت حضوری و غیابی تمرین کنید. تمرین ویژه برای اعضای جوان عروسی، مانند حامل حلقه و گل دختر مهم است. ممکن است کودکان جوان دیگر نیازمند به زمان یادگیری قطعات خود داشته باشند.

پیشرفت آماده شدن آنها را چک کنید. اطمینان حاصل شود که تدارکات مراسم روی برنامه است. محل برگزاری به دو بررسی زمان و امکانات نیاز دارد. پیشرفت تزئین را بررسی کنید. در حالت ایده آل، دکوراسیون باید در روز قبل از این مراسم در محل باشد. در صورتی که مجاز نیست، آنها باید چند ساعت قبل از مراسم به پایان برسد. به خودتان زمان کافی را به طوری که شما در آخرین لحظه عجله نکنید بدهید.

تا اجرای مراسم برای اطمینان از درستی تمام مراحل مراقب باشید. اگر شما عروس هستید، وظیفه هماهنگی را به کسی که اعتماد دارید که در عقد و عروسی نیست بدهید. هماهنگ کننده باید برای کمک برای لباس عروس آماده برای پیاده روی پایین راهرو در دسترس باشد. هماهنگ کننده نیز مسئول موسیقی و هموار بودن است.

ایده های مراسم جالب و ساده تشریفات عروسی نوبل

برای متمایز کردن مراسم عروسی خود، سعی کنید برخی از تاب لذت بخش و ساده شما به روز اضافه شود. چهره مهمانان عروسی به جای مسئول مجلس، انجام یک بطری شن و ماسه وحدت جای شمع وحدت، ترکیب چند دسته کوچک به یک بزرگتر، یا انتخاب کردن برای یک مجله عروسی به جای دفتر مهمان. این ایده های خلاقانه مراسم کمک خواهد کرد که عروسیتان برجسته و فوق العاده شود.

رودرو شدن با مهمانان

به طور سنتی، عروس و داماد به مخاطبین در حالی که کشیش رو در روی مهمانان است قرار دارند. تغییر این سنت چیزی به یاد ماندنی و متفاوت با معکوس کردن نقش است. هنگامی که عروس و داماد هر دو به محراب هستند، آنها با مخاطب روبرو هستند در حالی که کشیش پشت خود را به مهمانان کرده است است. این اجازه می دهد تا کسانی که آمده اند شاهد این روز بزرگ باشند شاهد درخشش در چشم شما و لبخند بر روی صورتتان شوند.

شن وحدت

به جای شمع وحدت به ایجاد یک بطری شن و ماسه وحدت باشید. قبل از عروسی، عروس و داماد یک شیشه دو رنگ شن و ماسه را که دوست دارند انتخاب می کند. در طول مراسم، عروس یک رنگ از شن و ماسه در یک بطری و داماد رنگ های دیگر در یک بطری جداگانه دارد. عروس هرچه مقدار کمی از شن و ماسه خود را در ظرف ریخته، پس از آن داماد، این کار تا هر دو تمام شن خود را استفاده کرده اند ادامه پیدا می کند.

دسته های کوچک

چرا تنها یک بانوی خوشحال با گرفتن گل در پرتاب دسته گل؟ در عوض، به دنبال بسته بندی، یا دسته های کوچک، به یک دسته به اندازه ی معمولی برای دسته گل عروس باشید. سپس، هنگامی که زمان پرتاب دسته گل رسید، عروس سته گل را باز کرده چند نفر صاحب آن شوند. تعجب در چهره خانم ها هنگامی که بیش از یکی از آنها تجربه این را دارد لذت انگیز است.

مجله عروسی تشریفات مجالس عروسی نوبل

بسیاری از زوج ها از دفتر مهمان عروسی برای افراد حاضر در عروسی استفاده می کنند. برای یک جایگزین ساده به این سنت، یک مجله مهمان عروسی را در نظر بگیرید. آن را در اطراف قبل از مراسم و پس از آن جابجا کنید، هر مهمانی نام خود و یک خاطره کوچک در مورد عروس، داماد و یا هر دو بنویسد. این یادگاری آسانی از این روز بزرگ فراهم کرده و خواندن آن در آینده لذت بخش خواهد بود.